Commissies en wegkapiteins

  Overzicht commissies en wegkapiteins (coördinatoren) 2017:      

Clubblad

Jeugd

Clinic (MTB en race)

Judith van der Kloof

Jos van Bergen

Wil Wouters

Jack Hendrickx

Kees Broos

Ad Peeters

Ad Peeters

Ad Damen

André Braspenning

 

John Koeken

Frans van Saane

Kascontrole

Annie Braspenning 

 

Martijn Hennekamp

Wim Michielsen

De Bode

Kees Boot

Denis-Jan Groen

Gerard van Gastel

 

Reserve:Dirk Voesenek

Jack Hendrickx

 

 

 

Sponsoring 

Tijdrit

Teerfeest en uitje

Johan van Alphen

Johan Gommers

Jos Mensen

Jos Mensen

Colin Maas

Gerda Nouws

Koen Beenackers

John Antens

Ruud Peeters

Andre Vanlaerhoven

Jasper van der Kloof

Ilse Vanlaerhoven

Johan Suijkerbuijk

John Adriaensen

Judith van der Kloof

 

 

Joke Vriends (Stuivezand)

 

 

 

Materiaal

Clubcross

Veldrit

Kees Boot

Ad van Broekhoven

Mark van Hees

Jan van den Broek

Frans van Saane

Jack Hendrickx

Jack Hendrickx

Gerda Nouws

Luc Hombergen

Jack Struijs

Koos Peeters

Wim Nouws

Louis van den Broek

 

Frans van Saane

   

Kees Vriends

   

Ruud Peeters

 

Coördinatie chauffeurs en volgbussen

 

Website

Jack Hendrickx

Koninginnenrit

Jos van Bergen

Frans van Saane

Jos Hereijgers

Colin Maas

 

Ad Struijs

Jac Romme

Kleding

Frans van Saane 

Gerard van Gastel

Denis-Jan Groen

Johan Nouws

Wil Wouters

Jasper van der Kloof

 

 

Wil Wouters

 

 

 

 

Coördinatie A-groep

Coördinatie B-groep

Coördinatie B/C-groep

Mark van Hees

Johan van Alphen

Jos van Bergen

Frits Sprenkels

Ronald Kerstens

Petro Jongenelis

Denis-Jan Groen

Frank Roelands

Erik Verboven

Colin Maas

Bas Verheijen

Wil Wouters

 

 

 

 

 

 

Coördinatie C-groep

Coördinatie D-groep

MTB-groep

Leo Smits

Ron de Bruijn

Jack Maas

Ad Peeters

Gerard van Gastel

Fred Fens

Henk Schrauwen

Thijs Hendrickx

Jurriën Haast

Jac Romme

Frans van Saane

 

 

 

 

Winteronde

 

Coördinatie Jeugd

Wil Kustermans

 

Jeugd commissie

 

 

 

             

Onze sponsoren: